ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 080 033 75 79

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 080 033 75 79
Записаться онлайн

Ортодонтія

Ми впевнені, що зустрічають не “за зовнішнім виглядом”, а за посмішкою. Сучасні технології в ортодонтії й досвідчений лікар-ортодонт дозволять вирівняти зуби, не відриваючи вас від звичного життя. І вже зовсім скоро ви будете підкорювати нові вершини, посміхаючись на всі 32.

-->

Ціна

Посміхайся впевнено з Mydent!

Із  проблемою нерівних зубів мають справу більше 80% людей. Це заважає вашій впевненості в собі, впливає на здоров’я ротової порожнини й на самопочуття в цілому.

Рішення проблеми дуже просте – візит до  стоматології, де досвідчений лікар-ортодонт добере варіант лікування, що   найбільше підходить саме вам.

Наша клініка гарантує якісне надання послуг з виправлення прикусу зубів, ціна на які буде доступна більшості пацієнтів, оскільки всі ортодонтичні  послуги можливо придбати на виплат.

Існує багато способів, за допомогою яких  можна повернути собі голлівудську посмішку.

Основним і найрезультативнішим методом є установка брекетної системи. За допомогою цієї системи ряд зубів переміщається в правильне положення. Існує думка, що брекети – це “страшне залізяччя” на зубах, але в ХХІ столітті все абсолютно змінилося. У Mydent ми пропонуємо різноманітні види брекет-систем, у том числі й такі, що  візуально будуть непомітні.  Ціна такої послуги, яка допоможе виправити прикус, буде залежати від виду матеріалу брекетів.

Якщо ж  ви маєте сумніви в естетичному  аспекті лікування, то гідним варіантом стануть елайнери – прозорі капи на зуби. Дана конструкція є знімною. Як наслідок – процес лікування займає  більше часу, але дає переваги у вигляді естетики й комфортної гігієни ротової порожнини.

Який метод лікування буде найефективнішим для вас? Відповідь  на це питання може дати лише стоматолог на особистому прийомі. Адже тільки розглядаючи конкретну ситуацію й специфіку розташування ваших зубів, можна дібрати  найбільш оптимальний варіант. Запишіться на консультацію в стоматологію Mydent, де  наш досвідчений лікар-ортодонт складе план лікування абсолютно безкоштовно, і вже зовсім скоро ви будете підкорювати  світ сяючою посмішкою.