ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 080 033 75 79

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 080 033 75 79
Записаться онлайн

Дитяча стоматологія

Перший похід до стоматолога – це важливий і відповідальний процес. Ми потурбуємося про те, щоб ваш малюк не боявся лікувати зуби – застосуємо всю нашу привабливість і подружимося з кожним маленьким пацієнтом. У нашій клініці застосовують особливий підхід – лікуємо граючися.

-->

Ціна


Для відвідування свого стоматолога не потрібно чекати особливого приводу, а робити це регулярно. Але якщо ж привід знайшовся, то не варто відкладати його надалі.

В Mydent на вас чекають не тільки досвічені лікарі, а й друг усіх дітей Брашик. Кожний візит діти отримують корисні солодощі та коллекціонні розвиваючі іграшки! В Mydent є все, аби запечити комфортне та безпечне піклування про здоров‘я кожної людини.

 
 
Турбота про здоров’я зубів необхідна дітям з раннього віку, оскільки  здорові молочні зуби допомагають правильному формуванню постійних зубів.

У багатьох дорослих є  страх перед походом до стоматолога, тому дуже важливо не допустити такої ситуації з дитиною. Дуже важливо з дитинства показати малюку, що стоматолог – це не страшно, а спеціалісти клініки Mydent у цьому вам допоможуть. Наші лікарі зможуть знайти до дитини правильний підхід, і процес лікування пройде максимально комфортно й  у ігровій формі.

“Молочні зуби – це важливо”

Період росту постійних зубів у дітей починається у віці 5-6 років. Для того, щоб  процес оновлення зубів відбувався нормально, треба, щоб перший комплект зубів знаходився в здоровому стані.

Молочні зуби виконують декілька функцій:

  • є провідником росту;
  • служать матеріалом для побудови;
  • стимулюють правильне прорізування й ріст постійних зубів.

Особливість міститься в тому, що молочні зуби більш м’які  й вразливі за своєю структурою , на відміну від постійних. Навіть такі процедури  як регулярне чищення зубів і полоскання рота після їжі не можуть позбавити проблем, пов’язаних  із карієсом. Він виникає на поверхні емалі й проявляється у вигляді темних плям. Якщо  вчасно не звернути на це уваги, то також він може зруйнувати  всю структуру зуба, що в подальшому негативно вплине на прорізування постійних зубів.

“Переваги  дитячої стоматології в клініці Mydent”

Стоматологи нашої клініки розуміють і поважають  індивідуальність дитини, тому розробляють свої унікальні методи спілкування  з маленькими пацієнтами. Ми використовуємо тільки безпечні препарати для малюків, а також обов’язково проводимо попереднє обстеження на виявлення протипоказань.

У клініці Mydent кожна  дитина:

  • буде  оточена особливою турботою  й увагою – усі процедури в стоматології  Mydent виконуються максимально безболісно й  бережно.
  • буде знаходитися  в максимально комфортній обстановці – на рецепції
    малюка будуть  чекати розмальовки й олівці  для веселого очікування.
  • полікують зуб  в ігровій формі – самостійно обере колір пломби.
  • відчує себе супергероєм – після проходження лікування  обов’язково він отримує подарунок або диплом.

“Ціна питання”

Лікування дитини – це процес, на якому не можна  економити. Ціни на дитячу стоматологію обумовлені  високим професіоналізмом наших лікарів і використанням  сучасних матеріалів. Первинна консультація – безкоштовно. Наші лікарі орієнтовані прищеплювати  любов до відвідування стоматолога з раннього віку, щоб, ставши дорослою, дитина не відкладала похід  до стоматолога в “далеку скриню”. У клініці Mydent профілактичний огляд ми проводимо безкоштовно (при повторному відвідуванні1 раз на 3 місяці).