ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 098 107 40 40

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 098 107 40 40
Записаться онлайн

ПРО ЩО ВИ ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ?

  • Про клініку

  • Досягнення

  • Наша команда

Mydent - гарант якості стоматологічних послуг

Засновники клініки Mydent - стоматологи у другому поколінні. Тому, любов та турбота про здоров'я кожного - наша основна цінність та місія. Наші спеціалісти навчались у найпрестижніших університетах країни та Європи. Усі матеріали, обладнання, кожна деталь тут відповідає світовим стандартам. А атмосфера та інтер'єр клініки створені так, аби Ви точно знали, що Mydent - це місце, де Ви та Ваше здоров'я має найвищу пріорітетність та значимість.

Про клініку

У команді Mydent працюють стоматологи всіх профілів (терапевт, ортодонт, ортопед, хірург, пародонтолог, дитячий стоматолог, ендодонт, імплантолог). Ми проектуємо щасливі і здорові посмішки, забезпечуючи повний комфорт, безпеку (сучасні технології стерилізації) і використовуючи високоякісні матеріали (США, Німеччина). Просто заповніть нашу онлайн-форму та заплануйте зустріч зі спеціалістом.

Досягнення

Коли мова йде про хорошого стоматолога - важливо переконатися, що лікар має максимальну компетенцію та володіє обширними знаннями в своїй сфері. Наша сильна сторона - це відкритість. Ви можете самі переконатися в високому рівні наших спеціалістів, ознайомившись з їх дипломами та сертифікатами.

Наша команда