ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 080 033 75 79

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 080 033 75 79
Записаться онлайн

Терапевтична стоматологія

З’явилася ще одна чорна плямка на зубі? Немає часу пояснювати – скоріше зверніться до терапевта. Викореніть проблему на першому етапі, щоб лікування пройшло швидко й безболісно! Здорові зуби – це не розкіш, а необхідність.

-->

Ціна

Погодьтеся, у багатьох людей  сидить в глибині душі страх до  стоматологів. Це, як дитяча травма, коли лікування проводилося  без своєчасного обладнання й матеріалів. Але ми живемо в сучасному  світі й технології удосконалюються день у день.

Ми вам доведемо, що лікувати  зуби буває приємно й комфортно – новіше обладнання, високопрофесійний персонал зроблять ваше перебування  в клініці комфортним, а лікування – безболісним.

Усі знають, що відвідувати стоматологічний кабінет  з метою профілактики варто два рази на рік. На жаль, багато хто  приходить до стоматолога тільки тоді, коли потрібна вже не профілактика,  а терапевтична допомога. Ми впевнені, що своєчасна профілактика – запорука здорової  посмішки.

“Що лікує терапевтична стоматологія?”

Її задача – лікування карієсу,  пульпіту, періодонтиту. Карієс уважається основною причиною захворювання  зубів. Залежно від того, наскільки глибоко карієс уразив зуб, він буває початковий, поверхневий, середній і глибокий.

Визначити  стадію ураження зуба карієсом може лише лікар на особистому  прийомі, від цього буде залежати метод лікування.

“Переваги  терапевтичного лікування в Mydent”

  • Сертифіковані  матеріали (фотополімерні пломби японського виробництва)
  • застосування матеріалу нового покоління – біокераміка
  • лікування кореневих каналів під мікроскопом
  • спеціалісти з  досвідом роботи більше 10 років
  • європейські  протоколи лікування й  стерилізації

“Чому зуби  псуються?”

Учені називають близько трьохсот вірогідних теорій виникнення карієсу, але всі сходяться на думці, що основні причини – це нестача  фтору, нерегулярна або недостатня гігієна, неправильний прикус тощо.

Але не все так погано, попередити  цю “хворобу цивілізації” та її розвиток нескладно, потрібно лише:

  • дотримуватися  гігієни порожнини  рота;
  • регулярно відвідувати  стоматологічний кабінет (2 рази на рік);
  • дітям відвідувати  стоматологічний кабінет раз на три місяці.

Зараз лікарі-стоматологи використовують такі матеріали, які дозволяють отримувати  високоефективні результати лікування карієсу, при цьому залишаючись непомітними. Крім цього, сучасні матеріали, що використовуються  для пломбування, не тільки надійно закривають уражену карієсом ділянку, але й виділяють фтор, у такий спосіб захищаючи зуб від подальшого  руйнування.

“Ціна питання”

Вартість  терапевтичної стоматології залежить  від “запущеності” випадку. Ціни на всі послуги в нашій клініці виправдані  високою якістю матеріалів і кваліфікацією лікарів. Тому саме час записатися на безкоштовну консультацію в клініку Mydent. Своєчасна  профілактика – запорука здорових зубів.