ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 098 107 40 40

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 098 107 40 40
Записаться онлайн
Виправити прикус

Пост-брекет період

Ніщо не вічне й магічна трансформація зубів після вирівнювання теж. Будь-який результат потрібно правильно підтримати. Позбавимо вас від страшного слова – рецидив. Ми приділяємо максимум уваги вашому життю “після брекетів”. За допомогою ретейнерів і кап ми збережемо результат на довгі роки.

Переваги
 • 1
  Акцент на збереження результату

  За допомогою грамотно складеного плану підтримки - ви отримаєте результат - красиву посмішку - на все життя.

 • 2
  Доступні ціни

  Вартість встановлення ретейнерів і кап - доступна кожному пацієнту.

 • 3
  Збільшення ресурсу життя ваших зубів

  За рахунок правильно розподіленого навантаження зуби не будуть "зтиратись".

Етапи

 • 1. Зняття брекетів

 • 2. Чищення зубів, полірування

 • 3. Фіксація ретейнера/виготовлення капи

 • 4. Моніторинг результату

Питання

 • Зуби "їдуть"?

  Якщо не поставитися до пост-брекет періоду серйозно, то можливість рецидиву достатньо висока. Для уникнення таких випадків ми завжди приділяємо увагу закріпленню результату.

 • "З ретейнером буду ходити все життя"?

  Для закріплення результату лікування оптимальним вважається термін носіння мінімум 1,5 року - далеко не все життя, чи не так?

 • Ретейнер буде заважати життю?

  Ретейнер - це тонка дуга, що фіксується на внутрішній частині зубного ряду, відповідно ніякого дискомфорту не приносить.

 • Носити капу - це боляче?

  Капа, яка одягається на ніч, виконана з тонкого пластику, тому ніякого болю.

 • Ретейнер псує зуби й викликає карієс?

  Якщо дотримуватися регулярної гігієни порожнини рота й своєчасно знімати зубний камінь - ваші зуби не будуть псуватися.

Вартість послуг "під ключ", всі необхідні маніпуляції включені у ціну

Пост-брекет період

 • Фіксація незнімного ретейнера ( 1 щелепа)

  3 000 ₴

 • Зняття брекет-системи/атачменів (1 щелепа)

  2 500 ₴

 • Виготовлення ретенційнної капи (1 щелепа)

  2 500 ₴

-->

Дізнатися більше

Красиву посмішку достатньо легко отримати, установивши брекети в стоматології Mydent, але не менш важливий період – утримання стабільного результату після зняття брекет-системи. Тільки грамотний підхід лікаря-ортодонта допоможе зберегти  результат вирівнювання на довгі роки.

Щоб уникнути  рецидиву(повернення  зубів в початкове положення) стоматологія Mydent у Києві пропонує різноманітні  варіанти. Вибір залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Лікар-ортодонт добирає  для вас найефективніший варіант. Наша команда турбується про ваше здоров’я навіть після закінчення лікування.

Чому зуби “їдуть”?

Це  обумовлено фізіологічною особливістю побудови щелепи  людини. Зуби схильні до переміщення, бо брекети міняють їх природне положення. Лікар-ортодонт завжди  попереджає пацієнтів, що результат лікування брекет-системою треба підтримувати, оскільки наша команда зацікавлена у вашій здоровій і красивій посмішці на довгі  роки.

Які є варіанти?

Існує 2 основні варіанти для підтримання результату після лікування брекет- системою.

Ретейнер – це спеціальна дуга, яка фіксується на внутрішній стороні зубів на обох щелепах (від ікла до ікла).

Ретейнер – це, мабуть, найнадійніша система для “утримання” правильного положення зубів, тому що вона незнімна й ваші зуби зафіксовані в правильному положенні.

Ортодонтична  капа – це прозора капа для зубів,  яка виготовляється з високоякісного пластику. Має щось  спільне із захисною капою для боксерів.

Капа одягається щодня  в нічний час. Ніякого дискомфорту для пацієнтів не несе. Призначає  капу лікар-ортодонт згідно з особливостями зубного ряду пацієнта.

Що мені підходить?

Відповідь на це питання вам зможе дати тільки  висококваліфікований лікар-ортодонт, який грамотно побудує  план постлікування. Запишіться на консультацію в стоматологію Mydent – і отримаєте відповіді на всі ваші питання  й практичне рішення для пост-брекет періоду. Усі вище названі види не заважають у повсякденному житті, а тільки допомагають сяяти  ідеальною посмішкою довгі роки.

Ціна питання

Вартість ретейнерів, пластинок і кап  у клініці Mydent цілком демократична. Головний пріоритет стоматології – це забезпечити  нашим пацієнтам результат на довгі роки. Запишіться на консультацію – і ми подбаємо про вашу  посмішку навіть після закінчення курсу лікування. Наші спеціалісти гарантують високий професіоналізм  і сучасний підхід з використанням обладнання й матеріалів преміум сегменту.