ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 080 033 75 79

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 080 033 75 79
Записаться онлайн

Хірургія

Невже й ви теж боїтеся хірурга? Не варто. У нашій клініці працює професіонал своєї справи з 10-річним досвідом. Він проведе всі процедури швидко й без болю для вашого комфорту.

-->

Дізнатися більше

“Хірург – це ваш друг”

Хірургічна стоматологія спрямована в першу чергу на збереження  цілісності зубів. Стоматолог зовсім не поспішає видалити вам зуби, навпаки він зробить усе можливе, щоб обійтися без видалення й  серйозного втручання. Сучасні методи лікування дозволяють ефективно відновлювати уражені тканини зуба.

Хірургічна стоматологія – це цілий комплекс лікувальних  послуг, які виконуються в суворій послідовності. Існує декілька  напрямків хірургічної стоматології:

  • імплантація – заміна ушкодженого або  видаленого зуба штучним аналогом, що імітує  справжній;
  • косметичне спрямування – надання посмішці привабливості шляхом корекції ясеневої посмішки за допомогою лазера або хірургічним способом;
  • виправлення  неправильного прикусу (при кісткових аномаліях прикусу);
  • корекція деформацій обличчя.

Найрозповсюдженішою  послугою хірургічної стоматології  було й залишається видалення зубів. Щоб  операція пройшла без негативних наслідків, попередньо робиться  панорамне рентгенологічне дослідження або комп’ютерна томографія. Маючи  на руках такий знімок, хірург визначає метод для оптимального результату операції.

“Безболісно и безпечно”

Не варто боятися, що буде  боляче, оскільки сучасні знеболювальні засоби дозволяють зробити процедуру абсолютно нечутливою для пацієнта. Також у нашій стоматології проводиться стерилізація інструментів в індивідуальних крафт-пакетах  згідно з європейськими протоколами стерилізації.

“Ціна питання”

Стоматологія Mydent пропонує  всі види стоматологічної хірургії, вона оздоблена всім необхідним обладнанням для проведення операцій. У клініці працюють високопрофесійні спеціалісти, що мають значний досвід практичної  роботи й позитивні відгуки клієнтів. Запишіться на безкоштовну консультацію – довірте своє здоров’я професіоналам.