ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 080 033 75 79

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 080 033 75 79
Записаться онлайн
Дитяча стоматологія

Лікування карієсу у дітей

Захистити дитину від шоколаду й цукерок – місія, яку не можна виконати. Тому карієс – це стабільне явище на дитячих зубах. Ми усуваємо цю проблему, граючи з малюком. Кольорові пломби, фтор-лаки для емалі з різними смаками, подарунки й дипломи в кінці лікування. Лікувати дитячий карієс необхідно, адже здорові молочні зуби – це красива й здорова посмішка в майбутньому.

Переваги
 • 1
  Різнокольорові пломби

  Ставимо дітям різнокольорові пломби без больових відчуттів в ігровій формі.

 • 2
  Профілактика карієсу

  Навчимо дітей правильно чистити зуби, для попередження карієсу.

 • 3
  Покриття зубів фторлаками

  Для захисту емалі - покриваємо зуби фторлаками з різними смаками.

Етапи лікування карієсу

 • 1. Консультація

 • 2. Знеболювання

 • 3. Встановлення пломби

 • 4. Корекція, полірування

Питання

 • Карієс виникає від солодкого?

  Це не зовсім так, адже будь-які залишки їжі на зубах провокують розвиток бактерій і як наслідок - карієс. Важливо не обмежувати споживання солодкого, а полоскати рот після їжі для видалення залишків іжі й попередження карієсу.

 • Якщо в зубі вже є пломба, то карієс більше не з’явиться?

  Міф, адже карієс може розвиватися навіть у зубах з пломбами або вилікуваними каналами.

 • Молочні зуби не потрібно лікувати - вони все одно випадуть?

  Молочні зуби мають бути здоровими, оскільки вони впливають на постійні. Важливо не запускати проблему і з дитинства прищеплювати дитині любов до стоматологів.

-->

Ціна


Для відвідування свого стоматолога не потрібно чекати особливого приводу, а робити це регулярно. Але якщо ж привід знайшовся, то не варто відкладати його надалі.

В Mydent на вас чекають не тільки досвічені лікарі, а й друг усіх дітей Брашик. Кожний візит діти отримують корисні солодощі та коллекціонні розвиваючі іграшки! В Mydent є все, аби запечити комфортне та безпечне піклування про здоров‘я кожної людини.
  

 
Карієс — проблема, перед якою постають  70% всіх людей, починаючи з дитинства. Адже кожній дитині складно  уявити своє життя без шоколаду, морозива й цукерок, а солодке — це  одна з основних причин карієсу.

Лікування карієсу в Mydent

Лікування  карієсу молочних зубів у стоматології Mydent проходить за один раз, щоб не створювати дитині дискомфорт і зменшити  час перебування “у кріслі”. Стоматологи використовують найсучасніші знеболюючі засоби, тому навіть лікування глибокого карієсу є  безболісною процедурою.

Чи варто лікувати  молочні зуби?

Багато хто думає, що раз вже молочні зуби все одно випадуть, то можна відкласти  похід до стоматолога. Але це зовсім не так. Уражені карієсом молочні зуби не дадуть нормально розвиватися  постійним, тому лікувати карієс зубів треба вчасно. Здорова й красива посмішка формується ще в дитинстві.

Профілактика карієсу в стоматології Mydent

Ми проводимо профілактику карієсу з метою  виявити проблеми й навчити дитину правильній гігієні порожнини рота. У ранньому  віці діти не можуть якісно чистити зуби, а часто категорично не хочуть. Наші спеціалісти розкажуть, як в ігровій формі захопити  дитину процесом, знайдуть для малюка цікаві аргументи на користь регулярного чищення зубів. За необхідності проводиться фторування зубів і герметизація фісур.

Ціна питання

Лікування карієсу в нашій стоматології – це гідне поєднання  ціни і якості. Наші спеціалісти знайдуть до кожної дитини підхід, позбавлять  страху перед походом до стоматології на всю життя. Завдяки цьому він і в дорослому віці  буде звертатися до лікаря вчасно й сприймати лікування зубів легко. У стоматології Mydent на безкоштовній консультації  наші кваліфіковані спеціалісти складуть план лікування й профілактики здоров’я зубів для наших маленьких пацієнтів.