ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 080 033 75 79

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 080 033 75 79
Записаться онлайн

Імплантація

Можливо, у майбутньому медицина знайде методи для вирощування нових зубів або з’явиться еліксир для відновлення. Але навіщо чекати дива? Адже можна відновити здорові й красиві зуби вже сьогодні! Установивши імпланти з по життєвою гарантією, ви купуєте вічну молодість!

-->

Цена

Людський організм влаштований  так, що наші зуби не вічні й не завжди  вік стає причиною руйнування зуба. Існує безліч випадків, коли  зуб руйнується і ситуацію успішно рятує процедура імплантації.

Оскільки  для багатьох людей установка знімних протезів стає  перешкодою для комфортного життя – труднощі при прийомі їжі, дискомфорт при спілкуванні, то ідеальне рішення це – імплантація. Це одна з найпопулярніших і  передових технологій відновлення зубів. Зубні імпланти є найнадійнішим способом відновлення зубного ряду, адже даний метод найбільш природний (відновлюється  корінь зуба, а не тільки верхівка).

Процедура безпечна й безболісна, а результат, отриманий у нашій клініці дозволить вам зберегти  естетику зубного ряду, забути про дискомфорт при жуванні їжі.

“Способи імплантації”

  • «Швидка» імплантація, при якій тимчасовий протез ставиться одразу. Як  правило, одномоментна імплантація передбачає установку імплантата одночасно  з видаленням зуба.
  • Двоетапна імплантація потребує  почекати, поки імплантат приживеться. Потім на декілька  тижнів ставиться формувач ясен. І лише після цього треба встановлювати  тимчасовий протез, який в подальшому замінюють на постійний.

“Переваги  імплантації в клініці Mydent”

  • Європейські  матеріали

При імплантації наші спеціалісти використовують  швейцарські й корейські імпланти, виготовлені з матеріалу, який  не має  негативного впливу на тканини, що оточують зуб – MegaGen, Straumann

– використання тромбоконцентрату (плазми крові)

Ми застосовуємо  тромбоконцентрат (плазма отри мана з власної крові) для покращення й  прискорення загоєння м’яких і твердих тканин після хірургічного втручання.

  • процедура проходить  з мінімальним хірургічним втручанням

Наша команда націлена на мінімізацію стресу наших пацієнтів. Застосовуючи сучасні технології  й методики процедура проходить швидко й безболісно.

  • медикаментозний супровід  після імплантації – безкоштовно
  • виклик таксі для пацієнта після імплантації за наш рахунок

“Страхи й сумніви”

Люди завжди ставилися  сумнівно до імплантації. Багато хто  сприймає цей процес, як вбудову чужорідного тіла в організм і дуже  цього бояться. З одного боку в цьому є доля правди, але з точки зору медицини – для організму імплант набагато  краще, ніж відсутність зуба. Досить часто імплантація займає годину й проходить простіше, ніж звичайне видалення зуба.

Більше 90% всіх проблем і ускладнень в імплантології  пов’язано з неправильним плануванням. Щоб їх запобігти  спеціалісти клініки Mydent перед установкою імпланта проводять додаткові дослідження для грамотної оцінки вихідних умов, для уникнення всіх ризиків.

“Ціна питання”

Послуга імплантації зубів у стоматології Mydent відносно висока й виправдовується  високою надійністю й довгим терміном експлуатації імплантів. Виробник дає пожиттєву  гарантію на механічний с злам імплантата.

Здійснивши серйозне  капіталовкладення один раз, отримуєте імплант, який прослужить  вам усе життя.