ЗАПИС
ОНЛАЙН

Меню

м. Київ, вул. Драгоманова, 40Е

+38 080 033 75 79

Зателефонувати

Безкоштовно

+38 080 033 75 79
Записатися онлайн

Як ставлять коронку на зуб?

На кожну другу людину протягом життя чекають захворювання зубів і ясен. З роками посмішка “гасне”, втрачає свій первинний вигляд, зуби пошкоджуються. Коронка на зуб – це найкращий спосіб повернути пошкодженим зубам красу і функціональність.
 
Коронка – тип реставрації, при якому протезом, виготовленим в лабораторії, покривають видиму частину зуба. Коронка фіксується стоматологічним цементом на постійній основі.
 
Коронка не просто покращує зовнішній вигляд, вона підтримує зуб, покращує жувальну функцію і змикання. Також можлива установка коронки на імплант, якщо зуб відсутній.
 
Тип коронки підбирає стоматолог, спираючись на побажання і бюджет клієнта.
 
Наші спеціалісти використовують найкращі матеріали: кераміку або циркон, навіть, якщо коронка ставиться на задні зуби. А тим паче, якщо покриває зуб, який видно, коли ви спілкуєтесь і посміхаєтесь.
 
Як ставиться коронка на зуб:
 
Насамперед потрібно пройти огляд у лікаря, який оцінить стан ротової порожнини, складе план лікування, з’ясує протипоказання, зробить знімок і дасть рекомендації по типу коронки.
 
Перед установкою коронок важливо:
 
– Зробити професійне чищення зубів (зняти наліт і зубний камінь);
– Провести лікування ясен;
– Полікувати зуб перед встановленням коронки.
 
Коли всі підготовчі процеси в ротовій порожнині завершені, стоматолог підготовляє зуб. Лікар видаляє поверхневі тканини зуба, щоб його форма підходила під форму коронки, яка буде на нього встановлена. Важливо, щоб протез (коронка) максимально прилягав до зуба. Цей процес називається обточуванням. Процедура займає близько години і проводиться під місцевим знеболенням.
 
Потім створюється зліпок зубів або цифрове 3Д-сканування і за результатами в лабораторії виготовляється коронка.
 
Наступний крок – примірка коронки. Якщо розміри повністю співпали, протез щільно прилягає до зуба і немає незручностей в роті пацієнта, коронку фіксують цементом.
 
Процес встановлення коронки займе 7-10 днів. Це залежить від обсягу підготовчих робіт, а також нюансів виготовлення. При необхідності, наша клініка запропонує вам тимчасовий пластиковий протез.

-->